bonnie_sparker: (Default)
[personal profile] bonnie_sparker
сьогодні зранку я працювала. бо день захисту дітей. припхалася на півгодини раніше. за ці півгодини мене так замучили поряд діти, які квакали, м"явкали, кричали, лопали повітряні кульки, їли цукерки на палочках, що у мене дзвін у вухах стояв.

а погода так дивно хмарилася. думаю: та нє, не може бути. а потім як почав валити дощ. я сховалася під деревом і накрила голову кульком з яким у магазін ходжу. ну, хоч волосся не намокло. і так шарахкало від грому, що даже мужчина рядом підскакував.

а потім всі діти почали тікати у зоопарк. хоча перед тим оголосили, що все відміняється. але ж ноги вже мокрі. і почали роздавати дітям морожено. я підійшла до тьотіньки-організатора, тільки відкрила рота запитати, коли ж проведуть цей захід в інший день, а вона всучила мені пачку мороженка і поскакала. а те мороженко таке було відстійне: плодово-ягідне (а простими словами лід з фруктової водички) у шоколаді. короче, обгризла я шоколад, а форуктове пюре полетіло в урну і побігла на ринок. но і даже через півгодини я чувствувала, шо мороженко дасть про себе знати. но пока все тихо. сидить :D купила у грузинів півкіла черешень і помідорів кримських (!). а в хлібному магазині - лаваш, круглий, як паляниця.

а він такий сногшибатільно вкусний. короче, порізала я помідори, огірки, кріп, петрушку, посолила і залила олією. і вперла це все з половиною лаваша. мммм... я навіть не встигла сфоткать, так все швидко зжерла з"їла ))


сегодня утром я работала. потому что день защиты детей. приперлась на полчаса раньше. за эти полчаса меня так замучили рядом дети, которые квакали, нявкали, кричали, лопались воздушные шарики, ели конфеты на палочках, что у меня звон в ушах стоял .
а погода так странно хмурилась. думаю: да нет, не может быть. а потом как начал валить дождь. я спряталась под деревом и накрыла голову кульком с которым в магазин хожу. ну, хоть волосы не намокли :) . и так шарахкало от грома, что даже мужчина рядом подскакивал .
а потом все дети побежали в зоопарк. хотя перед тем объявили, что все отменяется. но ноги уже мокрые. и потом начали раздавать детям мороженое . я подошла к тетеньке-организаторе, только открыла рот спросить, когда же проведут это мероприятие в другой день, а она всучила мне пачку мороженого и поскакала. но оно было таким отстойным: плодово - ягодным ( а простыми словами лед с фруктовой водичкой) в шоколаде. короче , обгрызла я шоколад и поскакала на базар. купила у грузинов полкило черешен и помидоров крымских (!) . а в хлебном магазине - лаваш. круглый, как каравай.
а он такой сногсшибательно вкусный был. короче, порезала я помидоры, огурцы, укроп, петрушку, посолила и залила маслом. и вмяла все это с половинкой лаваша . мммм ... я даже не успела сфоткать, так все быстро сожрала съела ))

2014-06-01 14:08 (UTC)
- Posted by [identity profile] mamuka-miriuta.livejournal.com
розкажеш потом як подружилися плодово-ягідне з кримським )

2014-06-01 14:37 (UTC)
- Posted by [identity profile] bonnie-sparker.livejournal.com
вроді би норм.
зараз точу клубнічку. но мєстну. вона без політічєских приключєній. аполітична.

Profile

bonnie_sparker: (Default)
bonnie_sparker

June 2014

M T W T F S S
       1
2 3 4567 8
910 11 12 1314 15
16 171819202122
23242526272829
30      

Expand Cut Tags

No cut tags